Evden Eve Taşımacılık Hizmeti

Tekstil sektörünün temelinde birçok ürün bulunmaktadır. Örneğin iplik ve kumaşlar, makineler, giysiler ya da bu kumaşlardan üretilen ürünler bu sektörün temelini oluşturur. Endüstriyel bağlamda kullanılan ve sektörel anlamda çok önemli olan bu ürünler çeşitli büyüklük ve ağırlıklarda olabilmekte taşınmasına ihtiyaç duyulduğunda ise özen beklemektedir.

Her nakliye hizmetinde olduğu gibi tekstil taşımacılığında da ürünler bir yerden bir yere taşınırken titizlikle organize edilmelidir. Ürünlerin detaylı gruplandırılması ve istiflenmesi sağlanmalıdır. Ankara Divan Nakliyat bu ham maddelerin taşınması adına tekstil taşımacılığı hizmeti sunmakta ve alanında uzman ekibiyle birlikte nakliye işlemlerini yürütmektedir. Ankara Divan Nakliyat ile ürünleriniz güvenle taşınabilmekte ve yeni adreslerine ulaştırılabilmektedir.

Tekstil Taşımacılığında Fark Yaratıyoruz

Ankara Divan Nakliyat sizlere sunduğu tekstil taşımacılığı hizmetinde son derece titiz hareket etmektedir. Söz konusu ürünler ve hammaddelerin yanlış taşınmasından dolayı oluşabilecek tüm maddi hasarların farkında olan firmamız taşıma araçlarını da buna göre ayarlar. Örneğin tekstil taşıma aracının doğru bir havalandırma sistemi ile pencere yapılanmasının olmasına dikkat eden firmamız hiçbir ürüne zarar gelmesine mahal vermeden ürünlerin nakliyesini gerçekleştirir.

Alanında uzman ekibi ile birlikte doğru bir şekilde planlama yapan Ankara Divan Nakliyat ürünlerin uzun bir yolculuk süresince aynı pakette kalmasına, kumaşların ütülerinin bozulmamasın, boya maddelerinin etkisiyle koku oluşmamasına da dikkat eder.

Kalitenin ve Güvenin Adresi

Ankara Divan Nakliyat olarak istifleme aşamasından önce firmamız tarafından gerekli güvenlik önlemleri alınmakta ve ürünlerinize zarar gelmemesi için maksimum seviyede hizmet sağlanmaktadır. Örneğin ürün köşelerine koruyucular yerleştirilmekte ve ürünü olası hasarlardan mümkün mertebe koruyan ekibimiz tarafından ürünler araca istiflenmektedir.

Taşımacılık alanında kendisini geliştirmiş ve tecrübe edinmiş uzman kişilerden oluşan ekibimiz tekstil taşımacılığı hizmetinde ekstra hassasiyet vermektedir.  Bu nakliye hizmetinde en büyük ayrıntı yapı kumaşları korumaktır. Örneğin yapı itibariyle kumaşların üzerine koku sinmesi ve yolculuk süresince yanlış ışığa maruz kalınması gibi durumlar taşınan tüm ürünlerin israf olmasıyla sonuçlanabilir. Bu nedenle ekibimiz doğru ve etkili ayarlamaları yapar.
Alanında uzmanlaşmış ve ekip olarak kaliteli hizmet sunma gayesinde içerisinde olan çalışanlarımız tarafından istiflenen ve araçlara yüklenen eşyalar yeni merkeze götürülerek aynı şekilde kurulum sağlanır.

 

Telefon İletişim