Evden Eve Taşımacılık Hizmeti

Asansörlü nakliyat hizmeti sayesinde eşyalarınız çok daha kısa sürede, en ufak bir şekilde hasar görmeden, çizik dahi almadan taşınabilmektedir. Özellikle de yüksek katlı binalara eşyaların taşınması ya da eşyaların indirilmesi işlemi için geleneksel taşıma yöntemleri ciddi zaman kaybı yaşatmaktadır ve oldukça zahmetli olmaktadır. Bu yüzden asansörlü sistem en iyi tercihtir. Asansör mekanizmasının kurulumu basit olup, sadece birkaç dakikada binanın pencere ya da balkonuna konumlandırılarak, sonrasında mekanizmaya her türlü ağır eşyaların yüklenmesi işlemi gerçekleştirilir. Asansöre yüklenen eşyalar saniyeler içerisinde nakliyat kamyonuna kadar indirilir ve personellerimiz, her bir eşyanın yerleşimini doğru bir şekilde yaparak, artık yeni binaya ulaştırılmak üzere aracın güvenli bir şekilde hareket etmesini sağlar.

Asansörlü Nakliyat Avantajları Nelerdir?

Asansörlü sistem kullanılarak eşyaların taşınması hem müşterilerimize hem de bizlere pek çok açıdan önemli avantajlar sağlar.

Buna göre;

  • Sıfır hasar riski – Eşyalar asansörlü sisteme bindirilir ve yük kamyonuna kadar asansör içerisinde indirilir. Sonuç olarak eşyalarınızın asansör içerisinde, yük kamyonuna kadar ulaştırılma sürecinde herhangi bir şekilde hasar görme ihtimali söz konusu dahi olamaz. Ancak diğer türlü eşyalarınız eğer merdivenlerden indirilecek olsaydı, bu durumda hem eşyalarınızın hem de merdivenlerin hasar görme riski söz konusu olacaktı.
  • Zamandan tasarruf – En önemli avantajlarından birisi de kısa bir sürede taşıma işleminin gerçekleştirilebiliyor olmasıdır. Asansör sistemi kolayca eşyaları taşır ve kısa bir sürede taşıma işlemi gerçekleşir. Çünkü herhangi bir şekilde insan gücüne ihtiyaç duyulmaz.
  • Tamamen güvenli – Eşyalarınıza herhangi bir şekilde zarar gelmesi söz konusu olmadığı gibi, kaybolması da mümkün değildir. Tamamen güvenli bir taşıma yöntemidir.
  • Zahmetsiz – Özellikle de büyük boyutlardaki ve ağır eşyaların taşınması ciddi oranda zahmet gerektirmektedir. Bu hem daha fazla personel ihtiyacı hem de daha fazla zaman anlamına geliyor. Dolayısıyla asansörlü sistem sayesinde hem daha az sayıda personel, hem de çok daha kısa sürede taşıma işlemi gerçekleştirilmiş oluyor.

Tüm bu avantajları göz önünde bulundurduğumuzda, günümüzde özellikle de yüksek katlı binalara eşya taşımak ya da eşyaları indirmek için neden asansörlü sistemin daha fazla tercih ediliyor olduğunu daha iyi anlayabiliyoruz.

Asansör Nakliyat Fiyatları Ne Kadar?

Asansör nakliyat fiyatları; taşınacak binanın konumu, eşyaların yoğunluğu ve eşyaların hangi adresler arasında taşınacağı gibi ayrıntılara göre değişmektedir. Ancak firmamız sizlere en uygun fiyat teklifini sunmak için hazırdır. Fiyat konusunda net bir bilgi almak ve teklifimizi öğrenmek isterseniz bizlerle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Telefon İletişim