Evden Eve Taşımacılık Hizmeti

Nakliyat hizmetinde taşıyacağınız ürün ne olursa olsun çok fazla dikkat etmeniz gerekmektedir. Bu tamamen sizin şirket olarak üstlendiğiniz iş etiğinizle doğru orantılı bir durumdur. Nakliyat firması olarak sorumluluklarınızın bilincinde olmalı ve bu bilinç doğrultusunda hareket etmelisiniz. Bizler Ankara Divan Nakliyat olarak her nakliye hizmetimizde olduğu gibi piyano taşımacılığında da gereken özeni gösteriyor ve sizlere kaliteli hizmet sunmak adına tam organize ekibimizle birlikte çalışıyoruz. Müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutan ekibimizle sizlere kaliteli hizmet vermek için faaliyet gösteriyoruz.

Piyano Taşımacılığı Nasıl Olmalıdır?

Piyanolar maddi açıdan oldukça yüksek değerdeki ürünlerdir. Ancak maddiyatın dışında sizler için önemli müzik aletleridir de. Bu nedenle bizler Ankara Divan Nakliyat olarak yaptığımız işin sorumluluğunu bilerek hareket ediyor ve sizlere yüksek kalitede piyano taşımacılığı hizmeti sunuyoruz. Ankara Divan Nakliyat olarak piyanonuzun zarar görmemesi için bulunduğu yerden taşınacağı yere kadar lift, vinç, kızak, askı, makaslı trans palet gibi ekipmanlar kullanıyor ve eşyalarınıza en az sizin kadar değer veriyoruz.
Ankara Divan Nakliyat olarak Konsol piyano, Duvar piyano, Salon piyanosu, Kuyruklu piyano, Tam kuyruklu piyano, Yarım kuyruklu piyano, Çeyrek kuyruklu piyano, Grand piyano, Antika piyano, Konser piyano taşıma hizmetlerini sizlere sunmakta ve çözüm ortağınız olarak her adımda yanınızda yer almaktayız.

Neden Ankara Divan Nakliyat’ı Tercih Etmeliyim?

Piyano taşımacılığı ekstra hassasiyet ve özen gösterilmesi gereken hizmetlerimizden birisidir. Bunun en büyük nedeni ise piyanoların hacim olarak oldukça büyük olmaları ve taşınma esnasında yapılacak en ufak bir yanlışlığın büyük çapta maddi ve manevi hasarlar meydana getirmesidir. Örnek vermek gerekirse bir konsol piyano yaklaşık olarak 180 kg ile 320 kg ağırlığa sahiptir ve piyanoyu bir yerden başka bir yere taşıma işleminde hassas davranılması piyanonun hasar görmemesi için gereklidir. Bu nedenle çeşitli ekipmanlar kullanılmalı ve doğru planlama yapılmalıdır.

Piyano taşımacılığında olası kazalardan koruma amacıyla gerekli önlemlerin alınması ve piyanonun tüm hasarlardan korunması işlemleri şirketimiz tarafından yürütülür. Ankara Divan Nakliyat olarak piyano taşımacılığı hizmetimizde özel eğitimli ekip ve özel ekipmanlarla hareket ediyor ve eşyalarınıza sizler kadar değer veriyoruz.

 

Telefon İletişim