Evden Eve Taşımacılık Hizmeti

Parça eşya taşıma hizmeti sizlere az sayıdaki eşyalarınız için standart bir nakliyat ücretinin çok daha altında belirlenecek bir ücret ile nakliyat hizmetinden faydalanmanızı sağlar. Çünkü parça eşya taşıma hizmetinde aynı istikamet için taşıma talebinde bulunan birden fazla müşterimizin taleplerini birleştiriyoruz ve tek bir araç içerisinde eşyaların gruplandırılarak taşınması işlemini gerçekleştiriyoruz. Bu sayede müşterilerimiz standart nakliyat hizmet ücretinin çok daha altında bir ücret için ödeme yaparak, az sayıdaki eşyalarının belirtmiş oldukları adrese kadar ulaştırılmasını sağlamaktadırlar.

Parça eşya taşıma işleminin, standart bir nakliyat hizmetinden tek farkı; az sayıda eşyanın taşınıyor olmasıdır. Genellikle öğrenci ve bekar evlerinde daha az sayıda eşyalar bulunmaktadır ve bu eşyaların şehiriçi ya da şehir dışında bir yere taşınması gerekli olduğunda parça eşya taşıma hizmetinden faydalanmak en iyi çözümdür. Bu sayede eşyanın sayısı az olması neticesinde; gereksiz yüksek fiyat ödeme yapmanıza gerek kalmaz.

Parça Eşya Taşıma Hizmeti için Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Parça eşya taşıma hizmeti için firmamızı rahatlıkla tercih edebilirsiniz çünkü her bir eşyanızın en ufak çizik almadan taşınacağını garanti etmekteyiz. Deneyimli ekibimiz öncelikli olarak eşyalarınızın doğru bir şekilde taşınabilmesi için gerekli paketleme işlemini gerçekleştirir. Ardından güvenli bir şekilde taşınmak için uygun hale gelen eşyalarınızı araca yerleştiririz. Bizlere belirttiğiniz yeni adresinize, tam olarak sizlere belirttiğimiz teslimat süresinde teslimat gerçekleştiririz. Eşyalarınızın tıpkı araca yüklenmesi sürecinde titiz davrandığımız gibi araçtan indirilmesinde de son derece hassas davranırız ve yeni adresinizdeki binanıza kadar sorunsuz bir şekilde taşıma işlemini gerçekleştiririz. Sigortalı bir şekilde gerçekleştirdiğimiz bu nakliyat hizmeti sayesinde eğer eşyalarınız herhangi bir şekilde hasar görmüşse ya da kaybolmuşsa, sizlere zararı telafi edeceğimizin de garantisini vermiş oluyoruz. Bu bağlamda tam anlamıyla güvenebileceğiniz firmamız sizlere uygun fiyatlar dahilinde parça eşya taşıma hem şehiriçi hem de şehirler arası olarak hizmet vermektedir.

Parça Eşya Taşıma Fiyatları Ne Kadar?

Parça eşya taşıma fiyatları konusunda firmamız, sektördeki pek çok firmaya kıyasla oldukça uygun fiyatlar ile çalışması ile adından söz ettirmektedir. Bu denli uygun fiyatlar ile hizmet veriyor olmamıza karşın, hizmet kalitesinden ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımızdan asla ödün vermiyoruz. Nitekim firmamız ile her daim iletişime geçerek, bilgi alabilirsiniz. Sizlere sunacağımız en uygun fiyat teklifini öğrenmek için yine bizlerle iletişime geçmeniz ve eşyalarınızın yoğunluğuna dair bilgi vermeniz yeterli olacaktır.

Telefon İletişim