Evden Eve Taşımacılık Hizmeti

Sigortalı nakliyat hizmetleri sunmakta olan firmamız, bu güvence sayesinde; eşyalarınızın nakliyat esnasında firmamıza bağlı olarak herhangi bir nedenden dolayı hasar görmesi durumunda, zararlarınızı karşılayacağını temin etmektedir.

Normalde nakliyat sektöründe hizmet vermekte olan herhangi bir şirketin sağlamak durumunda olduğu “sigorta” bazı şirketler tarafından önemsenmemektedir. Özellikle de amatör diyebileceğimiz, yasal altyapısı sorunlu olan bazı taşıma gruplarının, eşyalar için hiçbir şekilde sigortalama yapmıyor olduğuna dikkat çekmek gerekir. Böyle bir durumda eşyalarınızın çizilmesi ya da kırılması gibi hasar durumları karşısında hakkınızı yasal zeminde aramanız çok ama çok zordur. Bu yüzden; profesyonel, yasal altyapısı olan ve bu doğrultuda sizlere sunduğu nakliyat hizmetleri için de sigorta yapan firmamızı tercih etmenizi öneriyoruz. Bu sayede içiniz rahat bir şekilde eşyalarınızın yeni adresteki binanıza kadar ulaştırılmasını sağlayabilirsiniz.

Sigortalı Nakliyat Neden Önemlidir?

Sigortalı nakliyat hizmetimiz sayesinde eşyalarınız çeşitli risklere karşı korunmuş olur. Çünkü biz her ne kadar eşyalarınızın güvenli bir şekilde, en ufak çizik dahi almadan taşınabilmesi için büyük bir çaba göstersek de, bazı elimizde olmayan sebeplerden dolayı eşyalarınızın zarar görme ihtimali her zaman için söz konusu olan bir durumdur. Bu yüzden sigortalı bir şekilde eşyalarınızı taşımaktayız. Bu sayede sizler, eşyalarınızın herhangi bir şekilde kaybolmayacağından, hasar görmeyeceğinden emin olabilirsiniz. Bu aynı zamanda beklenmedik bir şekilde eşyalarınızın kaybolması ya da zarar görmesi gibi durumlar için de geçerlidir. Sigorta sayesinde hakkınızı her türlü arayabiliyorsunuz ve gerek gördüğünüz durumlarda yasal mecralara başvuruda bulunabilirsiniz.

Profesyonel Nakliyat için Neden Biz?

Bizi tercih etmenizi gerektirecek en önemli sebep olarak; şimdiye kadar bizleri tercih etmiş olan müşterilerimizden elde etmiş olduğumuz olumlu geri dönüşleri söyleyebiliriz. Çünkü biz müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet anlayışına sahip bir firma ve güçlü bir ekip olarak sizlere hizmet vermekteyiz. Bu sayede hem hizmet kalitesi hem de fiyat uygunluğu beklentilerinizi fazlasıyla karşılıyor olduğumuza inanıyoruz. Öte yandan eşyalarınızın doğru bir şekilde paketlenmesi, aracımıza doğru bir şekilde istiflenmesi, her birisinin sigorta altında olması, müşteriye karşı saygılı bir şekilde davranmayı biliyor olmamız gibi kriterler bizleri tercih etmeniz açısından önemli kriterlerden birkaçı olarak ifade edilebilir. Sizlere her zaman bilgi vermeye ve en iyi fiyatı sunmaya hazırız. İletişime geçerek daha fazla bilgi alabilir, sizlere sunacağımız uygun fiyat teklifini öğrenebilirsiniz.

Telefon İletişim