Evden Eve Taşımacılık Hizmeti

Ofis taşıma hizmeti büyük bir titizlik ile gerçekleştirilmesi gereken bir işlemdir. Çünkü ofis ortamında, o sektörde büyük önem arz eden pek çok çalışma eşyası bulunabilmektedir. İyi bir nakliyat firması, o ofis ortamında bulunan her bir eşyanın ne derece önemli olduğunun bilincinde bir şekilde hareket eder ve ilk adım olarak eşyaları belirli nitelikleri doğrultusunda gruplandırarak, kolay ve güvenli bir şekilde taşınabilir hale getirir. Firmamız sektörde ofis nakliyatı hizmetinde de oldukça hassas davranmakta olup, her türlü ofis ve iş yeri eşyalarının titizlikle taşınması hizmeti için uzman personel ekibimiz kusursuz bir şekilde hizmet vermektedir. Nakliyat için firmamız ile kolayca iletişime geçebilir ve sizlere sunacağımız uygun fiyat teklifimizi öğrenebilirsiniz.

Ofis Taşıma Hizmeti için Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Sektörde hizmet vermekte olan pek çok firma var. Firmamız, bağlı bulunduğu hizmet kalite kriterleri ile ön plana çıkmaktadır.

Bu bağlamda işyerinizde bulunan eşyalarınızın taşınması için neden bizi tercih etmeniz gerektiğine dair sebepleri, aşağıdaki gibi kısaca ifade edebilmemiz mümkündür;

  • Güvenilirlik – Herşeyden önce güvenlik prensibini dikkate alıyoruz. Can ve mal güvenliğini sağladığımızdan emin olduğumuz zaman aracın harekete geçmesine izin veriyoruz. Her bir eşyanızın en ufak bir şekilde hasar görmeden taşınması bizim işimiz. Bunun için doğru paketleme işlemi yapıyor ve nakliyat aracına doğru bir şekilde istifliyoruz.
  • Doğru taşıma işlemi – Farklı eşyalar için farklı taşıma yöntemleri uygulanabilmekte ve özel taşıma ekipmanları kullanımı gerekli olabilmektedir. Donanımlı ekibimiz en iyi taşıma hizmetini sunar.
  • Deneyimli ekip – Deneyimli ekibimiz nasıl davranacağını ve ne yapması gerektiğini bilir.
  • Yasal altyapı – Yasal altyapıya sahip bir şekilde hizmet veriyoruz.
  • Sigortalı taşımacılık – Eşyalarınız, olası kazalara karşı sigortalanmaktadır.

Tüm bu kriterlere uygun bir şekilde hizmet vermekte olan firmamız, bu sayede yıllardır sektörde güvenilir ve müşteri memnuniyet oranı yüksek nakliyat firmaları arasında yer almayı başarmıştır. Şimdi de, sizlerin memnuniyetini kazanmak için hazırız.

Ofis Taşıma Fiyatları Ne Kadar?

Ofis taşıma fiyatları ofis alanının büyüklüğü, taşınacak eşyaların yoğunluğu gibi ayrıntılara göre değişkenlik göstermektedir. Sizlere net bir fiyat teklifi sunabilmemiz için bizimle iletişime geçerek, ofisiniz ve ofisinizde bulunan eşyalarınız hakkında bizlere bilgi aktarımında bulunmanız gerekir. Sizlere net bir fiyat teklifi sunabilmemiz için ayrıca ücretsiz ön analiz işlemi talep edebilirsiniz. Bu sayede personellerimiz yerinde inceleme yaparak, sizlere kesin bir fiyat teklifi sunabilir. Firmamız, her türlü iş yeri ve ofis taşımacılığı yapmakta olup, oldukça uygun fiyat teklifi sunmaktadır.

Telefon İletişim