Evden Eve Taşımacılık Hizmeti

Bir yerden, başka bir yere taşınma durumunuz söz konusu ya da başka sebeplerden dolayı eşyalarınızı uzun süre bekletebileceğiniz bir alan arıyorsanız; tamamen güvenli ve hijyenik depo alanlarımız ile sizlere en iyi bir şekilde hizmet vermekteyiz. Oturma odası, mutfak, salon gibi bir evin farklı bölümlerinde kullanılan her türlü eşyanızın en iyi bir şekilde aylar ve hatta yıllar boyunca depolanması için hizmetimizden faydalanabileceğiniz gibi her türlü iş yeri ve ofis eşyalarınızın saklanabilmesi için de yine firmamızın depolama hizmetinden faydalanabilirsiniz. Hizmetimiz kapsamında eşyalarınızı 7/24 güvenlik alarmı bulunan, kamera ile kontrolleri yapılan ve güvenlik görevlisinin de bulunduğu depo birimlerimizde saklamaktayız. Güvenli depo birimlerimiz aynı zamanda eşyalarınızın yapısal özellikleri için de uygun olup; herhangi bir şekilde koku, nem, rutubet gibi sorunların yaşanması söz konusu dahi olamaz. İçiniz rahat bir şekilde firmamız ile iletişime geçerek eşya depolama hizmetimizden oldukça uygun fiyat dahilinde faydalanabilmeniz mümkündür.

Eşya Depolama Hizmeti için Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Eşyalarınızı bizlere güven içerisinde teslim edebilirsiniz, çünkü;

  • Eşyalarınız 7/24 gözetim altında olup, tam güvenlik ile korunmaktadır.
  • Eşyalarınız için hijyenik depo alanları bulunmaktadır ki bu sayede eşyanızda; koku, nem, rutubet gibi sorunlar asla olmaz.
  • Sadece küçük eşyalarınız için değil, büyük boyutlu ve ağır tüm eşyalarınız için bu hizmetimizden faydalanabilirsiniz.
  • Sadece ev eşyalarınız için değil; fabrika, ofis ve her türlü eşyalarınız için eşya depolama hizmetimizden faydalanabilmeniz mümkündür.
  • Eşyalarınızın kaybolması ya da zarar görmesi gibi bir durum söz konusu olmayacaktır.
  • Sigortalama yaparak, eşyalarınızı güvence altında tutuyoruz.

Tüm bu hakim olduğumuz kriterler ölçüsünde, müşterilerimiz yıllardır eşyalarının depolanması için bizleri tercih etmektedirler. Sizler de içiniz rahat bir şekilde tüm eşyalarınızın aylar ve hatta yıllar boyunca güven içerisinde saklanması için bizleri tercih edebilirsiniz.

Eşya Depolama Fiyatları Ne Kadar?

Eşya depolama fiyatları genel olarak aylık olarak belirlenmektedir. Standart bir depo alanı için belirli bir fiyat uygulanır. Burada fiyatı belirleyen en önemli unsur ise eşyaların yoğunluğudur. Nitekim standart bir depo alanına sığmayan eşyalar için ayrıca bir depo alanının daha kullanımı gerekebilmektedir ki bu da fiyata yansıyan bir durumdur. Öte yandan güvenlik giderleri gibi belli başlı kriterler, yine sizlere sunacağımız fiyatı belirleyebilmemiz açısından önem teşkil etmektedir. Bu bağlamda sizlere sunabileceğimiz en uygun eşya depolama fiyatı öğrenmek için iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Telefon İletişim