Evden Eve Taşımacılık Hizmeti

ağazalar çeşitli ürün gruplarının yer aldığı ve satış yapmakla yükümlü olan yerlerdir. Bu nedenle içeride bulunan her eşya mağaza için son derece önemli olmaktadır. Mağazalar çeşitli nedenlerden dolayı taşınma ihtiyacı duyabilir ve bu durumlarda da mağazaların eşya ve özel makinelerini taşımak için kaliteli bir mağaza taşımacılığı hizmeti alması gerekir.

Ankara Divan Nakliyat, sizlere kaliteli ve güvenli hizmeti sunmak adına organize bir şekilde nakliyat işlemlerini yürütür. Şirketimiz mağaza taşımacılığı hizmetinde tüm hizmetlerinde olduğu gibi oldukça hassas davranmakta olup, her türlü mağaza ve mağazacılık eşyalarının titizlikle taşınması için kaliteli hizmet sunmaktadır. Firmamız uzman ve eğitimli personel ekibimiz ile birlikte kusursuz bir şekilde hizmet vermekte, müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutmaktadır.  Mağaza taşımacılığı için firmamız ile kolayca iletişime geçebilir ve sizlere sunacağımız uygun fiyat teklifimizi öğrenerek kaliteli hizmet alabilirsiniz.

Mağaza Taşımacılığında Kalitenin Önemi

Birçok evrak ve özel makineyi (fotokopi, bilgisayar) bünyesinde bulundurabilen mağazaların taşınması esnasında planlı, titiz, işinden anlayan ve profesyonel bir ekibin taşıma hizmeti vermesi gerekmektedir. Mağaza taşımacılığında hiçbir eşyanın, hiçbir tekstil ürününün ya da satışı bulunan malların zarar görmeden taşımacılık işleminin bitirilmesi gerekir.

Mağaza taşımacılığı hizmetinde mutlaka güvenilir, işini iyi ve titizlikle yerine getiren, alanında uzman kişiler görevlendirilmelidir.  Bunun olmaması halinde çok büyük maddi kayıpların meydana gelebileceği unutulmamalıdır.

Ankara Divan Nakliyat ile Kusursuz Mağaza Taşımacılığı

Ankara Divan Nakliyat sizlere kusursuz bir nakliye hizmeti vermeyi hedeflemektedir. Mağaza taşımacılığında şehir içi, şehirlerarası nakliyat şirketin mevcut eşyasının önceden tespiti firmamız tarafından özenle yapılarak eşyaların detayı ve mevcut hacmi hakkında bilgi edinilir. Ankara Divan Nakliyat tarafından tüm bu aşamalarda nakliye inceleme raporu tutulur.

Nakliye işleminde masalar, dolaplar, raflar, bilgisayarlar, kasalar, dosya, klasörler numaralandırılarak tarafımızca dikkat ve özen dâhilinde paketlenir.  Gruplandırmalar ve hazırlıkların ardından ürünler taşıma aracına yüklenerek istiflenmeye başlanılır. Mağazaya ait özel makineler ise hak ettikleri özen doğrultusunda demonte edilir ve daha sonra araçlara yüklenir. Ankara Divan Nakliyat, sizlere kaliteli ve güvenli hizmeti sunmak adına organize bir şekilde nakliyat işlemlerini yürütür. Şirketimiz mağaza taşımacılığı hizmetinde tüm hizmetlerinde olduğu gibi oldukça hassas davranarak her türlü mağaza ve mağazacılık eşyalarının titizlikle taşınması için kaliteli hizmet sunar.

 

Telefon İletişim