Evden Eve Taşımacılık Hizmeti

ANKARA EVDEN EVE NAKLİYAT

Divan nakliyat olarak Ankara evden eve nakliyatta uzun yıllardır edindiğimiz deneyim ve çağımıza uygun teknolojik gelişmeleri taşımacılık sektöründe kullanarak her zaman daha iyi bir hizmet verebilmeyi misyon edinmişiz. Bunun için kendimizle yarışır bir çaba içerisine girerek her zaman daha yüksekleri hedef edindik. Bu doğrultuda Ankara evden eve nakliyatta tecrübeli ve kendi işinde kendisini geliştirmiş ve  daha da geliştirmeye çalışan işini bu denli seven ekipler ile çalışmaktayız. Her biri kendi alanında başarılı ve Ankara evden eve nakliyatta her türlü ihtiyacınıza cevap verecek müşteri memnuniyetini hedef edinmiş çalışanlar göreceksiniz.

EŞYANIN AMBALAJLANMASI VE TAŞIMANIN YAPILMASI

Günümüzde Ankara evden eve nakliyatta en önemli konulardan biri yeni tip eşyaların ambalajlanması demontaj ve montajı gelir. Her bir eşya kendi  yapısal özelliğine bir ambalaj ve yine aynı şekilde taşıma gerektirir. Aynı zamanada demontaj ve yeni yerindeki montajı da önemlidir.

MOBİLYA ÇEŞİTLİLİĞİ

  • Ankarada siteler mobilyası,
  • Diğer markalaşmış mobilyalar 
  • Bunların yanısıra demontaj ve montajı tamamen farklı olan avrupa mobilyası karşımıza sıklıkla çıkmaktadır.

Bu konuda da içiniz rahat olsun çünkü eğitimli ve tecrübeli marangozlarımız mobilyanızı orjinal şekilde problemsiz demontaj ve ambalajını yapar yeni evinizde aynı şekilde montajını gerçekleştirir. Diğer bir konu da eşyanın alınacağı ve taşınacağı yeni yer ile ilgili bir planlama yapılmasıdır. bunun için şehrimizin iyi bilinmesi gereklidir. Çünkü her araç her yere rahatlıkla giremez. Bu durumda daha öce expertiz yapıldığında taşıma da planlanır. Her yer için uygun bir araç. ekip ve ekipman lazımdır. Expertiz hizmeti bunu taşımadan önce belirttiği için her şey hazırda tutulur.  Bazı yerlerde dışarıdan modüler asansör kullanılarak taşıma gereklidir. Divan Nakliyat olarak her türlü ihtiyacınız olan hizmeti en kaliteli ve pratik bir şekilde size sunmaktayız. 

Telefon İletişim